Karaca Giyim Takım Elbise Ürün İnceleme!

Eşref K. |

Giresun mağazanızdan almış olduğum takım elbisenizi ürün incelemeye gönderdim. Karaca Giyim gibi bir firmanın ceketinin astarını dikip geri göndermesi, pantalonundaki ayrılmayı da kullanıcı hatası demesi müşterisine karşı yapmış olduğu büyük bir saygısızlık ve samimiyetsizliktir...

Satarken mesaj atarken kampanya bilgisi verirken göstermiş olduğunuz alakayı ürün incelerken de göstermenizi beklerdim bu şekilde amaç sadece para kazanmaksa sadece bir kere kazanırsınız onunda böyle kazanıyorsanız helalliği tartışılır. Bu konuda müşterisini en çok mağdur eden firmasınız ilgililerin buna biran önce müdahale etmesini rica ederim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  04.12.2014 tarihinde mağazamızdan satın aldığınız ürününüz ile ilgili ürün inceleme departmanımız müşteri memnuniyeti adına tadilat olabilecek kısımlarda tadilat işlemini gerçekleştirmiş olup, bilgilendirme tebligatınızı ürün ile birlikte mağazanıza göndermiştir.

  Bir sonraki alışverişlerinizde bizleri tercih etmeniz dileğiyle,
  İyi günler dileriz.


  Çift Geyik Karaca Giyim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri
  444 7 572

 • Eşref K.
  19 Ocak
  22:19

  Merhabalar Giresun mağazanızdan almış olduğum takım elbisenizi ürün incelemeye gönderdim. Karaca gibi bir firmanın ceketinin astarını dikip geri göndermesi pantalonundaki ayrılmayıda kullanıcı hatası demesi müşterisine karşı yapmış olduğu büyük bir saygısızlık ve samimiyetsizliktir satarken mesaj atarken kampanya bilgisi verirken göstermiş olduğunuz alakayı ürün incelerkende göstermenizi beklerdim bu şekilde amaç sadece para kazanmaksa sadece bir kere kazanırsınız onunda böyle kazanıyorsanız helalliği tartışılır. Bu konuda müşterisini en çok mağdur eden firmasınız ilgililerin buna biran önce müdahale etmesini rica ederim.