Karaca Giyim Kusurlu Ürün.

Ersin D. |

Çift geyik Karaca Giyim mağazalarında satılan Tos marka bir mont aldım 300 TL'ye. Mont Makedonya üretimi. Baklava desenli bir mont. Montu Mersinden aldım. Mersinden aldığım ilk mont defolu çıktı. Adana mağazasından değiştirdim. O mont da defolu çıktı. Adana'da bir başka karaca mağazasında değiştirdim o da defolu çıktı. İade de kabul etmediler. Müşteri hizmetlerini aradım ne diye defolu ürün satıyorsunuz diye sorduğumda saçma cevaplar verildi. Ürünü Osmaniye karaca mağazasında değiştirmek istedim oradaki ürün benimkinden daha beterdi. En son Malatya mağazasından yeni istettik. Merkezden Gelen ürün dahi sorunluydu. Ancak benimkinden daha az sorunlu olduğu için onu kabul ettim. Karaca mağazasına soruyorum. Bu ürünler sorunluysa neden satıp insanları kandırıyorsunuz. Karaca mağazasını kınıyorum ve ürünün iadesini talep ediyorum. İlk alışverişimdi bir daha alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  Karaca markası altında satılan tüm ürünlerimizin garantisini sizin aldığınız ürünün değişimlerini yaparak kanıtlamış bulunmaktayız. Ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sıkıntılarda mağazamıza ürününüzle birlikte faturanızı ibraz ederek gerekli destek mağaza personellerimiz tarafından sağlanacaktır.
  Mağazalarımızda satılan ürünlerimiz kesinlikle defolu değildir. Bunun için imalat safhasında ürünler titizlikle incelenerek mağazalarımızda satışa sunulmaktadır.

  Saygı ve sevgilerimizle,
  Çift Geyik Karaca
  Müşteri Hizmetleri
  444 7 572