Karaca Giyim Hatali Pantolon...

Volkan S. |

17 Mayıs 2014 tarihinde İzmit Outlet mağazasından aldığım keten pantolonun ütü izleri (pilesi) içe doğru kayık ve giyildiği zaman izler içe doğru kayıyor. Bununla ilgili 2 kez mağazaya ürünü iade ettim bana verdikleri cevapta bunun ütü ile düzeleceğini söylediler ve tekrar ütü yaptırıp iade ettiler. Bu sefer pantolonda birden fazla ütü izi oluştu ve hiç giyemez oldum.

En son merkeze gönderilmek üzere ürünü tekrar iade ettim ama gelen cevapta kullanıcı hatası olduğunu üründe bir hata olmadığını belirttiler. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise son derece kaba birisi ürünün incelendiğini pamuklu bir ürün olduğunu vs. söyleyerek hatayı kabul edemeyeceklerini bildirdi. Bir daha Karaca mı? Tövbe.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  12:12

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili Teknik bir nedenden ötürü zamanında cevaplayamadığımız için özür dileriz. Marka olarak müşteri memnuniyetine olan inancımız gereği şikayetlere geriye dönük de inceleme yaparak bilgi vermeye çalışıyoruz. Ürün inceleme departmanı tarafından ürününüz incelenerek raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir.

  İyi Günler Dileriz.

  Çift Geyik Karaca Giyim
  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  444 75 72