Karaca Giyim Değişim Yapmıyor.

Abdurrahman S. |

18.04.2104 tarih ve 0785342 sıra sayılı fatura ve 113403002 Artikel numaralı, iki adet pantolon Şanlıurfa City'den satın aldım. Bu pantolonları birlikte ve aynı anda zinhar kullanma talimatı doğrultusunda yıkandığı halde sadece birinde "Renk Solması" ve "Çizgi Oluşması" meydana gelmiştir. Değişim amacıyla mezkûr pantolon gönderilmiş ancak kullanma hatası denilerek iade edilmesi üzerine telefonla yaptığım görüşmede bu kez, her iki pantolonun gönderilmesi istendi.

Her iki pantolon gönderilmiş ancak yine de sorunlu pantolon değişim yapılmayarak iade edilmiştir. Sorunlu pantolonu aldığımda mağazanın önünde ve kamera kaydına alarak bütün müşteri ve vatandaşlara göstererek ve Karaca'ya göndreceğim

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahman S.
  17 Haziran
  20:41

  Sorunu çözme yerine daha önce tarafıma gönderilen yazının aynısı tekrar yazılmıştır. Israrla kullanma talimatına uygun kullanıldığı, iki aynı marka pantolon birlikte yıkandığı halde birinde sorun ortaya çıktığını belirtmeme rağmen, KARACA firması aynı gerekçeleri tekrarlanmaktadır.

 • 17 Haziran
  09:26

  Değerli Müşterimiz;
  İnceleme Departmanımıza ‘‘renk atması ve çizgi oluşumu ‘’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürün iç cep torbasında uyarı etiketi bulunmakta ve bu etikette ürünün doğal boyamalı bir ürün olduğu ,kullanımla birlikte bir miktar açılıp doğal rengine kavuşacağı,tersine çevrilerek yıkanması gerektiği ve çamaşır makinasında kurutma yapılmaması ve sıvı deterjan kullanılması gerektiği belirtilmiş fakat bu uyarılara uyulmayarak tersine çevrilmeden yıkama yapıldığı makinada yüksek devirli sıkma programına maruz kaldığı ve sıvı deterjan ile yıkanmadığı saptanmıştır.
  İyi Günler Dileriz
  Çift Geyik Karaca Giyim
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  444 75 72

 • Abdurrahman S.
  16 Haziran
  17:47

  Şikayet edilen KARACA GİYİM olup KARACA ZÜCACİYE iletildiği bildirilmiştir.Bunlar farklı Departmanlar değil mi?