10 Ağustos 2016

Kappa Tur Verdikleri Bilgiler İle Otelin Alakası Yok!

Kappa Tur'dan bir haftalık İtalya turu aldık. Ama son dakikada aldık hatta sorduk, uçaklar 3 gece önce kapanmıyor muydu diye? Meğerse uçak bomboşmuş. Biz turu alırken otellerin etrafında metro veya otobüs var mı diye, bize dediler ki, metro otelin kapısı, otobüs on dakika yürüme mesafesinde falan dediler.


Fakat şehir merkezinden otele bir saat 15 dakika gittik resmen. Sanki otele değil de Adapazarı'na gidiyoruz. Bununla kalsa da iyi odalar kötü, zaten resimlerini çekip yetkili kişiye yolladık. İki tane balayı çifti var, ve iki oda da darmadağınık havlu klozetin içinde! Ve biz mağduruz!

İdil 3.720 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli misafirimiz; Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa, balkan ve uzak doğu ülkeleridir. Katılmış olduğunuz İtalya turunuzda Kappa turun profesyonel ekibi tarafından sizlere turun gidişatı italyanın tarihi güzelliklerini anlatan alternatif turlarla ilgili detaylar ve buna benzer birçok bilgi seyahat danışmanınız tarafından hem yazılı hem de sözlü olarak bilgilendirmektesiniz. Satın almış olduğunuz turunuz paket detayı sizinde bildiğiniz üzere 3-4 yıldızlı,şehir merkezine 15-25 km mesafe konaklamalı otellerdir. Kalmış olduğunuz otellerinizde en uzak mesafe en fazla 45 dakikadır. Ve otelleriniz ulaşım araçlarına yakındır. Kappa turun profesyonel ekibi tarafından kesinlikle yanlış bir yönlendirme tarafınıza yapılmamıştır. Sizinde bildiğiniz gibi İtalya mimari olarak eski bir yapıya sahiptir. Ve bu sebepten ötürü oteller alışılmışın dışında sizlere farklı görünmüş olabilir. Konaklama yapılan otellerin hijyen bakımından yetkililer tarafından kontrol edildiğini ve sizlere ancak gerekli onaylardan sonra sunduğumuzu da bildirmek isterim. Görüşleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder Kappa tur ailesi olarak sizler yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön