02 Ağustos 2016

Kappa Tur Turum İptal Olmasına Rağmen Paramı İade Etmeyen Acente

Eşimin ve benim kamu çalışanı olmamız nedeniyle 24.07.2016 tarihli ve 2522*** rezervasyon kodlu İtalya turumuza ülkemizde yaşanan üzücü olaylar nedeniyle yıllık izinlerin devletimiz tarafından iptal edilmesi neticesinde katılamayacağımızı defalarca telefonla arayarak bilgilendirmeme ve gerekli evrakları günler öncesinden ilgili acente Kappa Tur'a göndermeme rağmen para iadem hala tarafıma yapılmamıştır. Defalarca aramama ve başvurumun üzerinden on küsur gün geçmesine rağmen iade ile ilgili tarafıma asla bir dönüş yapılmamıştır.


Bizden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı iptal etmek zorunda kaldığımız tatil paramızın en kısa sürede tarafıma iade yapılmasını bekliyor ve her ne kadar kullanmak istemesem de yasal hakkımı saklı tutuyorum. Unutmayın ki en önemli referans müşterinin ta kendisidir. Sizden kurumunuza yakışır bir hareket bekliyor ve en kısa sürede paramın iadesini talep ediyorum.

Bayram 2.493 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Her yıl 100 e yakın ülkede ağırladığımız, yüz binlerce misafirimiz gibi siz de Kappa turu tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkürü büyük bir borç biliriz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa, balkan ve uzak doğu ülkeleridir. Kamu personeli izinlerinin geçici bir süreliğine kaldırılması sebebi ile, yurtdışına turlarımız ile katılım sağlayamayacağını tarafımıza tur hareketinden önce bildiren tüm kamu personeli olan misafirlerimizin turları iptal edilmiş olup, ilgili ücret iadelerinin temini için, hava yolu ve yurtdışı konaklama otelleri, transfer firmaları ile irtibata geçilmiş, tarafımıza sunulan belgeleriniz ibraz edilmek sureti ile iade prosedürü başlatılmıştır. Geri alınabilecek ödemelerin tamamı, inceleme sonrası , kamu personel evraklarını ibraz eden tüm misafir ve sadece 1. Derece akrabalarına (anne , baba, çocuk) en kısa sürede yapılacaktır. Geri alınamayan ödemeler iade yapılacak tutardan düşülecektir. Şu an için Hava Yollarından belgelerini uçuş tarihinden önce ibraz eden kamu personeli misafirlerimiz ve 1. Derece akrabaları için uçak bileti ücretleri iade işlemleri başlamış ağustos sonu itibarı ile hava yollarından tarafımıza yapılacak ödemeler değerli misafirlerimize yapılacaktır. Aynı kapsamda otel transfer ücretleri için de geri alınabilen ödemeler ağustos sonu tüm misafirlerimize yapılacaktır. Görüşleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder Kappa tur ailesi olarak sizler yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön