19 Şubat 2013

Kappa Tur Telefonu Suratıma Kapattı!

02.02.2013 Tarihinde Ataköy Atrıum şubesinden balkanlar 7 gece için rezervasyon yaptırırken
70 € fazla çekim gerçekleştirildi hatalarını düzelteceklermiş..bugün merkezlerini aradığımda 13 şubat sisteme alındığını 7 iş günü içinde hesabıma geçeceği bilgisi verildi. bende hesap kesim tarihim geldi ben bunu sizin hatanız yüzünden ödemek zorunda değilim .


Cebimden sizin için neden ödeme yapıyorum 15 gün geçmiş hala hesabıma gelen tutar yok sizin hatanız beni ilgilendirmiyor paramı hesabıma geçmelisiniz dediğim de muhasebe den yetkiliymiş ***hanım bana bağıramazsınız dedi telefon suratıma kapattı.( ayrıca önceden 3 kişi ile görüşme yaptım) kesinlikle tavsiye edilecek bir kurum değil .

İlknur 792 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Misafirimiz ; Rezervasyonunuz sırasında oluşan sistem hatası nedeni ile öncelikle sizlerden özür dileriz. Satış ofisimiz durumu muhasebe bölümüne ilettiği an itibariyle iadeniz için banka talimatınız yollanmış ve sizlere ilgili evrak gönderilmiştir. Talimat tarihinden de anlaşılacağı üzere , iadeniz konusunda Kappatur’dan kaynaklı bir gecikme söz konusu değildir. Bankaların prosüdürleri gereği kredi kartı iadeleri bir hafta ila üç hafta arasında sizlerin ekstrelerine yansımaktadır. Maalesef bu sürece şirketimizin müdahale etmesi söz konusu değildir. Muhasebe departmanımız ile olan görüşmede , telefonun yüzünüze kapatılması gibi bir durum oluşmamıştır. Hatlardan kaynaklı bu problemin tarafınızca yanlış anlaşıldığını düşünüyoruz. Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı Kappatur ailesi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön