28 Eylül 2015

Kappa Tur Şubenin Bana Yaptıkları ve Uyulmayan Sözleşme!

Rehberimizin düzenlediği ekstra turlar arasında Pompei ve Verona - Garda turları eğer şubeden aldığımda kayıt esnasında ödeme yapsaymışım yarı yarıya indirimli olacakmış. Fakat işlemimi yapan şube görevlisi M**** T. hanım beni bu konuda uyarmadı sormama rağmen rehberinize ödeme yapacaksınız deyip beni bilgilendirmedi.

Bende indirimsiz olarak bu turlara fazladan para ödeyerek katıldım. Kendisini İtalya'dan arayarak neden söylemediğini sorduğumda bana söylemek zorunda değilim dedi. Kappa Tur oteller konusunda da sözleşmeye uymadı. Şehir dışı ve 3 yıldızlı otellerde internet dahi olmadan konakladık. Oysa şehir içi ve 4 yıldız olması gerekiyordu. Fazladan ödediğim ekstra tur parasını iade istiyorum.

Şerife 1.043 Okunma

Cevaplar

  • Şerife06 Ocak 2016

    Benim sorunumla vermiş olduğunuz cevabın hiçbir alakası yoktur. Ben bana turu satan satış elemanının kayıt esnasında ekstra tur ücretinin ödemesini yaparsam indirimli olacağını söylemedi. Bilgi vermedi diyorum siz bana alakasız cevap veriyorsunuz. Bari susun da daha fazla sinirlendirmeyin beni.

  • Kappa Tur Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Katılmış olduğunuz İtalya turunuzun rehber, uçak transfer ve diğer hizmetlerinden memnun ayrıldığınızı görmekteyiz.Extra turlara katılmak tamamen sizin kişisel tercihinizdir satış danışmanınızın size vermiş olduğu tur programında kayıt sırasında alabileceğiniz turlar belirtilmektedir. Bu aşamada size verilen tur programınızıincelemeniz tavsiye edilir. Bu program katılacağınız extra turları ve serbest zamanlarda yapacağınız programı oluşturmanızı sağlar.yada rehberiniz tarafından sizlere sözlü olarak belirtilir. Belirttiğiniz söz konusu aksiliklerde siz değerli misafirimize ayıplı hizmet sunulmamıştır. Otelleriniz ise seçmiş olduğunuz otel kategorisine göre uygundur. Şehir merkezine 15-25 km mesafesi bulunan ulaşım araçlarına yakın olan transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz 3*4 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.Görüşleriniz için teşekkür eder sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön