16 Nisan 2013 #1745099

Kappa Tur Rehbersiz Moskova Seyahati!

04 nisan da Kappa Tur ile Moskova'ya gittik, bize adı bildirilen rehberimiz ortada yoktu. Rehber olduğunu söyleyen başka bir bir kişi bizi aldı ve otele kadar eşlik etti, kendisi iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışıyordu ancak anladığım kadarıyla tur rehberi değil Moskova'da yaşayan sıradan bir Türk Vatandaşı idi.


Kappa Tur 3-5 lira tasarruf etmek için turumuza rehber yerine herhangi birini yolladı ama 15-20 yıldır aralıksız seyahat eden grubumuzu kaybetti.

Ahmet 540 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli misafirimiz, Rehberlerimiz uzun yıllardır firmamız ile çalışmakta olan, görevlerini ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getiren ve bugüne kadar şikayet almadığımız arkadaşlarımızdır. Katılmış olduğunuz Moskova turumuzda, grubunuz az kişi olduğu halde acentemiz sizleri mağdur etmemek adına ekstra turlarını kaldırılmamıştır. Fakat misafirlerimiz ekstra turlara tam katılımı sağlayamamıştır. Bu sebepten dolayı rehberiniz size sadece havalimanında eşlik etme durumunda kalmıştır. Konu ilgili departmanlara ve rehberimize bildirilmiştir. Beklentilerinizi karşılayamamaktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön