05 Eylül 2015

Kappa Tur Programı Yanlışlığı ve Rehberin Bilgi Eksikliği

Bugün baştan başa İtalya turumuzun son günü yol boyunca başka Kappa turlarlada karşılaştık ve ortak turda yaptık. Birleştiğimiz turun hepsinde kulaklıkları vardı. Bizde ne kulaklık ne de bilgisi tam bir rehber vardı. Rehberinizin bilgi eksikliği dışında bir de duyarsızlığı üst safhadaydı.


8 aylık bebeğimiz ve 60 yaş üstü ebeveynlerimizle kolturmaktan hiçbir yeri gezemedik. Defalarca yetişemediğimizi bildirdiğimiz halde hiç yavaşlamadık.
Diğer bir konu ise İstanbul'dan elimize verilen programla rehberinizin elimdeki program uyuşmamaktadır. Bu durumda turlarımızın birini eksik yapacağımızı öğrendik. Program eksikliğini sordumuz da ise bu programları kopyala yapıştır şeklinde hazırlandığını söyledi.

Kebire 919 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Satın almış olduğunuz İtalya turunuzun Uçak transfer ve diğer hizmetlerimizden memnun kaldığınızı görmekteyiz. Sizinde Bahsettiğiniz gibi Baştanbaşa İtalya turunuz çok yoğun bir programdır. İtalya’nın tarihinin çok kısıtlı bir sürede Kappa Turun profesyonel rehberlerinden biriyle bu turu eksiksiz tamamlamış bulunmaktasınız. Sizlere sözlü olarak yapılan bilgilendirmede ve yazılı olarak verilen tur programında ki ekstra turların dışına çıkılmamış ve tüm alternatif turlar tamamlanmış olup tura katılan birçok misafirimiz tarafından teşekkür almış bulunmaktayız. Görüşleriniz İçin teşekkür eder. Sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön