08 Eylül 2015

Kappa Tur Personelinin Kaba Davranışı

29 Ağustos - 5 Eylül İtalya turuna katıldım. 25 yıllık tur rehberi olduğu iddia eden L**** G. tamamen meslekten uzak, yardımcı olmayan, müşterileri azarlayabilen, sadece tur satmaya çalışan, İtalya hakkında bilgisi olmayan ya da yanlış bilgiler veren birisiydi.


Otobüs şoförü bile rehberden daha bilgiliydi ve çoğu zaman rehberi düzeltmek zorunda kalıyordu.
tur almadığınız takdirde otobanda bir benzin istasyonunda 2-3 saat vakit geçirmek zorunda bırakılıyorsunuz.
Ayrıca kalınan oteller pis, banyo bile yapılamayacak durumda idi. Özellikle Roma da kalınan otel otoban yanı olup otelin önünde travestiler iş için beklemekteydi.

Pınar 801 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Katılmış olduğunuz İtalya turunuzun transfer, uçak ve diğer hizmetlerinden memnun ayrıldığınızı görmekteyiz. Satın almış olduğunuz turunuzun otelleri 15-25 km 3-4 yıldızlı otel kategorisinde ve siz değerli misafirlerimizin rahatlıkla konaklayabileceği oteller olduğunu ayrıca sizlere verilen bilgiler dışına çıkılmadığını belirtmek isteriz. Turunuzun rehberi Kappa turun uzun zamandır çalıştığı deneyimli tecrübeli yazılı ve sözlü iletişimi gayet kuvvetli olan rehberlerinden biridir. Alternatif turlara katılmak istemeyen misafirlerimizi bir benzin istasyonu değil bir dinlenme tesisinde bırakılmaktadır. Rehberimiz alternatif turlara katılmayan diğer misafirlerimize gerekli yönlendirme yapmış olup bir çok misafirimizden ise teşekkür mesajı almaktayız. Görüşleriniz için teşekkür eder. Kappa tur ailesi olarak siz değerli misafirlerimizi yeniden ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön