17 Ağustos 2015

Kappa Tur Orta Avrupa Turu Rehberinin Davranışı

03.08.2015 çıkışlı ve 10.08.2015 geri dönüşlü olarak Kappa Tur'dan 4 arkadaş Orta Avrupa Turu aldık. Açıkçası tercih etmemizin sebebi fiyatının uygun olması idi ama kesinlikle bir daha aynı hatayı yapmam.
Önce vize işlemlerinde ilgisiz davrandılar, arayıp sormadılar. Sonra Tur programı güzergah olarak çok kötü idi.


8 günlük turun 3 gününü yolda geçirmek zorunda kaldık. Rehber tamamen ekstra turlara odaklı idi ve tabiri caiz ise parayı veren düdüğü çalar modu yaptı. 45 kişilik otobüste 10 kişi ekstra tur istediği için trafik kazası olan yolda tam tamına 3 saatimizi yediler. Rehberin bilgisi yetersiz idi ve her şeyi otobüsten indirmeden uzaktan gösterdi.

Hülya 1.181 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi02 Eylül 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Katılmış olduğunuz Orta Avrupa turunuzun otel ulaşım transfer ve diğer hizmetlerimizden memnun ayrıldığınızı görmekteyiz. Turunuzu satın alırken sizlere verilen tur programınızın dışına çıkılmamıştır. Sizlere sözlü ve yazılı olarak belirtilen alternatif turlarınızın misafirlerimizin doğrultusunda yapıldığını hem yazılı hem de sözlü görüşmelerimizde belirtmiş bulunmaktayız. Sizde takdir edersiniz ki trafikle ilgili durumlarda yapılabilecek pek bir şey bulunmamaktadır. Turunuzun rehberi Kappa turun en tecrübeli rehberlerinden biridir. Gerekeni layıkıyla yaptığını belirtmek ister görüşleriniz için teşekkür eder. Kappa tur ailesi olarak sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön