11 Temmuz 2015

Kappa Tur Kötü Bir Tur Yaptı!

Kappa Tur ile İtalya turu aldım, turun otelleri zaten kötü. Ayrıca rehber tura katılmayanları dağın başında 5 saat bıraktı. Rehber çok kabaydı. Tek derdi paraydı, para vermezsen hiçbir şey söylemiyor, veya açıklamıyor. Kendimi kandırılmış hissettim. Bir daha Kappa Tur'dan tatil almaya tövbe ettim.

Mehmet 2.097 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Eylül 2015

    Kappa Turu kimseye tavsiye etmiyorum, keşke tura gitmeden önce Kappa Tur hakkındaki yorumları okusaydım. İtalyada iken müşteri hizmetlerini de aradım bu rehber sorunu için bizi ilgilendirmez yapacağımız bir şey yok dedi.

  • Mehmet16 Eylül 2015

    Emre bey Kappa turun en deneyimli rehberi ise diğerlerinin ne vahim durumda olduğunu düşünemiyorum

  • Kappa Tur Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. katılmış olduğunuz İtalya turunuzda otellerinizin sözleşmede ve tur programınızda yazdığı gibi 15-25 km mesafede ve ulaşım araçlarına yakın olduğu ayrıca alternatif turlara katılmak istemeyen misafirlerimizi rahat edebileceği bir dinlenme tesisinde bıraktığını belirtmek isterim. Yapılan alternatif turlar isteğe bağlı olup hiçbir misafirimize zorlama yapılamamaktadır. Bahsetmiş olduğunuz rehberiniz Kappa turun en deneyimli ve tecrübeli rehberi olduğunu da belirtmek isterim. Görüşleriniz için teşekkür eder sizleri yeniden ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön