01 Ağustos 2016

Kappa Tur Kalitesiz Hizmet

Hayatımda gördüğüm, kullandığım en kalitesiz firma. Darbe girişimi olayı yüzünden yeşil pasaport sıkıntısı çekerek, uçağı kaçırıp akşam ancak gidebildiğimiz İtalya turunda önceden ödediğimiz ekstra Pompeii turunun ücretini ''elimizde olan bir şey değil, bizi ilgilendirmez'' tavrında geri ödemeyen kalitesiz kurum. Birbirlerinden habersiz olup bu ücreti ödediği hususunda kendi çalışanları olan rehberlerine bile suç atmaktan çekinmeyen bir firmadır. Asla ama asla bir daha kullanmayacağım.
Ayrıca bunlar yetmiyormuş gibi tur boyunca planlanmamış bir seyahat programı, kaldırım kenarında 2 saat serbest zaman verip, Vatikan'a girmeye gerek yok gibi şeylerle karşılaşmamız cabası.

Begüm 2.386 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Çok Değerli sayın misafirimiz, Her yıl 100 e yakın ülkede ağırladığımız, yüz binlerce misafirimiz gibi siz de Kappa turu tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkürü büyük bir borç biliriz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa, balkan ve uzak doğu ülkeleridir. Ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan ötürü katılacağınız İtalya turunuza gecikmeli olarak katılmanıza üzüldük. Firmamız adına yazmış olduğunuz sözlere açıkçası çok şaşırdık. Firmamız bütün özeni gösterip bu turu çok zor şartlarda kaldırarak siz değerli tüm misafirlerimize az da olsa bu yaşanan üzüntüleri unutturup güzel bir tatil yaşatmak Kappa turun en önemli görevidir. Bir çok misafirimizle görüşüldüğünde ise bu amacımıza ulaştığımızı ve misafirlerimizin mutlu olarak döndüklerini belirtmek isterim. Satın almış olduğunuz Napoli Pompei turunuzun ücretini iade edilememe sebebi rehberinizin ve seyahat danışmanımızın söylediği gibidir. Sizler bu turu satın aldıktan sonra gerekli rezervasyonlar kayıtlar yapılmıştır ve geri alınamadığı için sizlere iade edilememiştir. Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Kappatur ailesi olarak sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön