12 Temmuz 2016

Kappa Tur Hiç Bir Yeri Gezemedik!

Kappa Tur'un düzenlediği Budapeşte, viyana, prag turunu 03.07.2016-10.07.2016 tarihinde iki yetişkin be bir 8 yasında çocuğa 5700 TL + gündüz turlarına 730 Euro ya aldığımız turu paramızla mağdur olarak tamamladık.


Bize satılan oteller Taş devrinden kalma! Merkeze çok uzak oteller önceden belli değil diyorlar son dakika belli oluyor. Ayrıca turda ekstra gece turları düzenlendiği için gece tura katılanlara yetişmek için devamlı koşuşturma içindesiniz. Serbest zamanda ancak yemek yiyebildik. Hiçbir yeri gezemedik!

Ceyhan 1.568 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Değerli misafirimiz, Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Katılmış olduğunuz Orta Avrupa turunuzun otel, uçak, rehber ve diğer bilgileri son 3 gün kala sizlerle paylaşılıyor bu bilgiler netleşmeden önce tur programınızda turunuzun ne kadar yoğun olduğu zaten yazılı olarak sizlere sunuluyor. Sizde takdir edersiniz ki bu bir kültür turudur ve katılım olan tüm ekstra turları gerçekleştirmekle yükümlüyüz. Sizlere verilen tur programı dışına kesinlikle çıkılmamıştır. Belirtmiş olduğunuz gibi turunuzun uçak transfer rehber ve diğer hizmetlerimizden memnun ayrıldığınızı görmekteyiz. Görüşleriniz için teşekkür eder sizleri yeniden ağırlamaktan onur duyarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön