Kappa Tur Tur İptali Ve Ucuz Tura Kaydırma!

Mehmet K. |

Geçen sene Gezi sitesi aracılığı ile Kappa Tur'dan erken rezervasyon fırsatı ile İtalya-Fransa turu aldım. Tur zamanı geldiğinde katılımın azlığından dolayı İtalya turunun otel seçeneği olarak 1 üstüne aktardılar fakat turu aldığımız zaman bizi kaydırdıkları turun ücreti daha düşüktü fakat Kappa mevcut zamandaki tur fiyatlarına göre değerlendirip fiyatın daha yüksek olduğunu savundu.

O zaman bilmem kaç ay öncesinden almam, erken rezervasyon yapmam ne işime yaradı? Tamam yine son fiyatından daha uyguna gittik ama Kappanın benim turu satın aldığım tarihteki fiyatlarla kıyaslama yapması lazımdı.

Etiketler :

Fiyat Acenta Tur İptal Alternatif Tur İle Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  28 Haziran
  23:06

  Bu arada şimdi aklıma geldi, 7 gece 8 gün olarak satış yapılmakta ama 7 gece 7 gün kaldık. Son gün saat 10:00 civarıydı uçağımız, yani tamamen gün öldü.

 • Mehmet K.
  13 Haziran
  09:50

  "satın almış olduğunuz dönemdeki fiyat ile aynı fiyat farkı uygulanmıştır."

  Eğer yukarıdaki cümleniz doğru olsaydı, bu şikayeti yazma gereği duymazdım.

  Dediğim gibi sizden bir talebim yok, bana uygun bir seçenek olduğunda tekrar sizinle alışverişimde olur ama sadece doğruyu yazmanız ve en azından özür dilemenizi beklerdim.

 • 12 Haziran
  17:42

  Çok değerli misafirimiz,

  Sizinde belirttiğiniz gibi erken rezervasyon döneminde almış olduğunuz indirim tutarı uygulanmış olup, daha merkezi otel kategorisi olan şehir içi otel kategorisi talep edilmiş olup bu tutarda 7 gece için 50 Euro yani gecelik sadece 7 Euro dur ve satın almış olduğunuz dönemdeki fiyat ile aynı fiyat farkı uygulanmıştır.

  Saygılarımızla