27 Mayıs 2013

Kappa Tur Tur İptali Ve Ucuz Tura Kaydırma!

Geçen sene Gezi sitesi aracılığı ile Kappa Tur'dan erken rezervasyon fırsatı ile İtalya-Fransa turu aldım. Tur zamanı geldiğinde katılımın azlığından dolayı İtalya turunun otel seçeneği olarak 1 üstüne aktardılar fakat turu aldığımız zaman bizi kaydırdıkları turun ücreti daha düşüktü fakat Kappa mevcut zamandaki tur fiyatlarına göre değerlendirip fiyatın daha yüksek olduğunu savundu.

O zaman bilmem kaç ay öncesinden almam, erken rezervasyon yapmam ne işime yaradı? Tamam yine son fiyatından daha uyguna gittik ama Kappanın benim turu satın aldığım tarihteki fiyatlarla kıyaslama yapması lazımdı.

Mehmet 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Haziran 2013

    Bu arada şimdi aklıma geldi, 7 gece 8 gün olarak satış yapılmakta ama 7 gece 7 gün kaldık. Son gün saat 10:00 civarıydı uçağımız, yani tamamen gün öldü.

  • Mehmet13 Haziran 2013

    "satın almış olduğunuz dönemdeki fiyat ile aynı fiyat farkı uygulanmıştır." Eğer yukarıdaki cümleniz doğru olsaydı, bu şikayeti yazma gereği duymazdım. Dediğim gibi sizden bir talebim yok, bana uygun bir seçenek olduğunda tekrar sizinle alışverişimde olur ama sadece doğruyu yazmanız ve en azından özür dilemenizi beklerdim.

  • Kappa Tur Temsilcisi12 Haziran 2013

    Çok değerli misafirimiz, Sizinde belirttiğiniz gibi erken rezervasyon döneminde almış olduğunuz indirim tutarı uygulanmış olup, daha merkezi otel kategorisi olan şehir içi otel kategorisi talep edilmiş olup bu tutarda 7 gece için 50 Euro yani gecelik sadece 7 Euro dur ve satın almış olduğunuz dönemdeki fiyat ile aynı fiyat farkı uygulanmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön