19 Eylül 2015

Kappa Tur Sorunları Hakkında!

29.08.2015-05.09.2015 tarihler arasında ne yazık ki Kappa turu seçerek İtalya turuna katıldım.
Tur hakkında o kadar çok söylenecek şey vardı ki, ilk isim Türkiye'ye döndüğümde Kappa tura aramak oldu.
Daha sonra bu siteye girip şikayetlere verilen cevapları okuduğumda da Kappa turun ne kadar sıkıntılı bir tür olduğunu anlamış oldum.

1) Şehiriçi otel, merkez otel ve şehir dışı otel opsiyonlarına göre fazla para ödememize rağmen bütün herkes aynı otelde kaldı. Tur rehberi her turda aynı otelde kalıyor müşterilerimiz dedi.
2) Oteller tam bir fiyasko. Özellikle Roma da ki otelin önünde hayat kadınları ve travestiler ise çıkıyordu ve gece otele geliyorlardı.
3) Tur rehberi çok saygısızdı.

Efe 1.307 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Satın almış olduğunuz otel kategorisi 3-4 yıldızlı şehir merkezine 15-25 km şehir içi kategorisindeki oteller olup misafirlerimizin yoğunlukla tercih etmiş oldukları otel kategorisidir. Farklı otel kategorisini seçen misafirlerimizde yeterli kişi sayısına ulaşılamadığında misafirlerimizle tekrar görüşülmektedir. Uygun bir çözüm sağlanmaktadır. Siz de takdir edersiniz ki Kappa tur misafirleri turlarda en iyi ve en kaliteli şekilde konaklamaktadır. Çevre koşulları dahil otelinizin hizmet koşullarından herhangi bir şikayet almadığımızı belirtmek isteriz. Rahatlıkla konaklama yapabilmeniz için oteliniz ulaşım araçlarıyla şehir merkezine yakın olan serbest zamanlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir konumda bulunmaktadır. Rehberiniz Kappa Tur’un deneyimli rehberlerinden biri olup tüm misafirlerimize karşı ilgili gerekli yönlendirmeleri yapan bilgili tecrübeli rehberlerimizden biridir. Misafirlerimizin tur sırasında herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için yardımcı olan bir rehberdir. Belirtmiş olduğunuz görüşleriniz için teşekkür eder Kappa Tur ailesi olarak sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön