01 Kasım 2016

Kappa Tur Seçilen Oteller Kötü ve Rehber Yanlış Yönlendiriyor!

Turu aldığımızda ilk gün Lüksbemburg ve Paris deniyordu ancak Paris'e ekstra tur satma çabası yüzünden gece geç saatte gidildiği için 1 gün resmen kayıp. Ekstra tur olan Rems ve şampanya turu için Rems şehrine gidilince rehberin yanlış yönlendirmesi sonucu misafirler tren istasyonunda bekletildi, halbuki rehberin gitmeyin kaybolursunuz dediği yer muhteşem ve gerçekten görülmeye değer bir yer ve harika yemek yerleri var, otobanda yenen kötü yer yerine, burası tercih edilmeliydi.

Seçilen oteller (Amsterdam hariç) çok kötü, Paris'te kalınan otel çalışanları son derece agresif ve sinirli bir şey soramıyorsun, bir dayak yemediğimiz kaldı:)) Özellikle Brüksel'de kalınan Otel, asansörü çalışmadığı için bavullar otobüste kaldı, pisliğin yanında yırtık perdeler, pis çarsaflar, pis battaniyeler bunları da geçtim, 3 kişi yataklarda bulunan tahta kurusu sebebiyle başka otele transfer edildi.

Cüneyt 10.232 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi14 Kasım 2016

    Çok Değerli sayın misafirimiz, Her yıl 100 e yakın ülkede ağırladığımız, yüz binlerce misafirimiz gibi siz de Kappa turu tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkürü büyük bir borç biliriz.  Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa, balkan ve uzak doğu ülkeleridir. Katılmış olduğunuz Benelux-paris turumuzun uçak transfer ve diğer hizmetlerimizden memnun ayrıldığınızı görmekteyiz.Sizlerle yapılan sözlü görüşmemizde otelle ve rehberinizle ilgili detaylı açıklamaların yapıldığını tekrar hatırlatmak isteriz. Bahsetmiş olduğunuz oteller Avrupa standartlarında olup satın almış olduğunuz kategoriye uygun otellerdir. İletmiş olduğunuz şikâyetinizle ilgili gerekli işlemlerin başladığını bildirmek isteriz. Tur operasyon bölümümüz sizlerin değerli vakitlerinizi 7 gece 8 gün kaliteli geçirebilmeniz için titizlikle çalışmaktadırlar. Ekibimiz tarafından hazırlanan turlarımız sizlerinde bütçelerinize uygun kaliteli güvenilir tur seçenekleri sunmaktadırlar. Görüşleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder Kappa tur ailesi olarak sizler yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız.  Saygılarımızla bilgilerinize sunarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön