27 Eylül 2014

Kappa Tur Paris Benelüks Turu!

Paris Benelüks Turuna Ankara'dan katıldık beklemeler dahil toplam 13 saatlik bir yorgunluk üzerine Amsterdam yolunda iki ayrı tur yapıldı ve biz katılmadığımızı söyleyince ikişer saat benzin istasyonunda bırakıldık.

Yapılan bu hareketin insanca bir davranış olmadığını Amsterdam'da bırakılmamızı , söylediğimizde rehber insiyatifi olmadığını buraları turun tespit ettiğini söyledi .Bu davranış tura katılmayanları cezalandırmak, diğer turlara katılmaları için gözdağı vermekten başka bir şey değil. Rehber S.... hanım ekstra turlara katmak için resmen mobing uyguladı. Herkes tur ile rehberin problemleri birbirlerinin üzerine atarak insanları yanılttıklarının farkında, Tursab'a şikayet edeceğiz.

Hülya 8.935 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi14 Kasım 2014

    Çok Değerli Misafirimiz, Yüzbinlerce misafirimiz gibi sizde Kappa tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz gibi hava yolları uçakların da ve aktarmalarda beklemeler olabilmektedir. Seçmiş olduğunuz tur kültür turlarımız arasında en çok beğenilen ve yoğun bir programı olan bir turumuzdur. Mevcut konum gereği araç kullanan şoförler belirli saatlerde mola vermek zorundadırlar. Bu molalar esnasında güzergâh üzerine yakın şehirlere 15-20 Euro gibi çok cazip fiyatlarla turlar düzenlenmektedir. Bu turlara katılmak mecburi olmayıp, siz değerli misafirlerimiz için çok cazip fiyatla bir iki şehri görme imkânı sunmaktadır. Misafirlerimizin tamamına yakını bu imkândan yararlanmak istemektedir. İstemeyen misafirlerimiz dinlenme yerlerine size özel olan Kappatur araçları ile bırakılmaktadır. Sizin de bildiğiniz gibi i dinlenme yerlerinde Türkiye’de de olduğu gibi benzin istasyonları da vardır. Daha sonrasında rehberimiz turunu tamamlayınca sizi bulunduğunuz yerden tekrar size özel Kappatur araçları ile sizi alarak turumuza devam eder. Siz değerli misafirimizi yüzbinlerce Kappa tur’u tercih eden en yüksek misafir memnuniyeti bulunan tur operatörü olarak tekrar turlarımızda görmekten onur duyar sonsuz saygılarımızı sunarız. Kappa tur Misafir ilişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön