15 Mayıs 2013

Kappa Tur Memnun Kalmadık!

01-05. 05. 13 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Kappa Tur Roma turu rehberimiz nedeniyle kötüydü. Kendisi hiçbir anlatımda yeterli olamadı, gittiğimiz yerlerden oldukça genel olarak bahsetti. Çoğumuz daha fazlasını anlatabilirdik. Hiçbir yere girmedik, zira kendisi gerek görmedi. Serbest zamanınızda kendiniz gidin dedi.

Napoli/Pompei için başka Kappa turuna dahil olduk (sayımız azmış). Kappa neden sayı yetersizse tur kaldırıyorsunuz? Diğer rehber bayanı görünce sinirlerimiz bozuldu. Çok iyiydi. Turdakiler memnundu. Biz hiçbir kültürel bilgi edinemedik. Kappa'yı bir daha seçer miyim bilmiyorum! Burada vereceğiniz nazik yanıt ardından nasıl aksiyon alacağınızı merakla bekliyorum.

Sinem 671 Okunma

Cevaplar

  • Sinem16 Mayıs 2013

    Allah aşkına bana böyle kitabi bilgiler vermeyin. İlk kez tura katılmıyorum ve turumuzdaki hiçkimse rehberimizden memnun kalmadı. Boş zamanımızda görmemiz söylene yerler rut üzerinde kendisinin gezdirmesi gereken yerlerdi. Ayrıca diğer rehbere sempati vs hissetmedik. Tamamiyle somut kültürel bilgiden bahsediyorum. Ben sorduğum basit sorulara kendi rehberimizden yanıt alamadım. Bu kişisel bakış açısı vs değil. Kusura bakmayın, burada verdiğiniz yanıt sonuca çare değil tamamiyle pansuman niteliğinde.

  • Kappa Tur Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Çok değerli misafirimiz, Dünyanın 41 ulkesınde 217 sehırde kappa tur olarak turlarımızı duzenlemekteyız grup sayılarımızbır cok turumuzde 45-50 kısı bazı turlarımızda 15-20 kısı olmaktadır ve kappa tur olarak turlarımızın %100 une yakınını kışı sayısına bakmaksızın gerceklestırmekteyız. Ancak 15 kısılık bır Roma turunda orada yapılacak extra turlarda 4 ksı 7 kısı gıbı bır katılım olur ıse dıger kappa tur mısafırlerı ıle bır arada tur yapma ımkanını sağlayarak tum turlarınızı gerceklestırmeye gayret edıyoruz. Dıger rehberımız sıze daha bılgılı daha sempatik gelmıs olabılır, bu kısıden kısıye degısen bır kavramdır sızın turunuzdakı rehberımız ıcın acentamızta bulunan yüzlerce teşekkür yazısı olurp 25 yıllık profesyonel turuzm rehberlıgı yapan bır calısma arkadaşımızdır. Katılmış olduğunuz turun raporlarını ınceledıgımızde tum turlarında kışı sayısına bakılmaksızın gerceklestırıldıgını gormekteyıs. Ancak Romada sız ozel bır müzeye veya program dışı bır tarıhı eserı görmek ıstersenız program dışı başka bır bos zamanınızda gormenız dogrultusunda rehberımız sızı yonlendırmıstır. Kaldı kı her kezın gezmek ıstedıgı muze ve oren yerlerı farklı olabılır. Tur programlarımızda sehrın tum onemlı gezı guzargahları bulunmakta olup dıger acentaların dahı programlarından cok daha kapsanlı olduğunu bılgılerınıze sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön