14 Mayıs 2013

Kappa Tur Memnun Kalmadık!

01 -05. 05 13 tarihinde eşimle beraber Roma turuna katıldık. 1. gün panoramik tur 1 saatte jet hızı ile bitti, ertesi gün olan Roma Şaheserler turunu da aynı günde Yarım günde bitirdi. Vatikan, Pantheon, Kolezyum gibi yerler kendimiz ayrıca gittik(rehbersiz)

Toplam 13 kişiydik ve kişi sayısı yeterli olmadığı için ekstra turları yapmak istemedi (hiçbir tarihi yer rehberle birlikte girilmedi anlatım olmadı) ekstra tura katılım 7 kişiydi rehberimiz turu yapmak istemedi bizi diğer tura ekledi. gerçek bir rehberdi (*** hn) çok iyiydi.

Ekstra turlarda bile gidip dışarıdan görüp sonra serbest zaman? Turla birlikte gitmek istememiz rehberle Roma tarihini öğrenmekti, hiçbir tarihi yeri rehberle .

Nilgül 634 Okunma

Cevaplar

  • Nilgül16 Mayıs 2013

    Rehberimizle kaç yıldır çalıştığınızı açıkçası bilemem sonuç olarak ben birlikte geçirdiğim 5 günü bilirim. Yazınızda “Turda daha fazla yer görmek adına hızlı gezilmiş olabilir “ diye belirtmişsiniz. çok önemli olması gerek. Sadece tur programında olan yerleri layıkı ile gezseydik emin olun memnun olurduk . Sürekli serbest zaman… Şikayetimde de belirttiğim üzere bir tur programına katılıp da tur da hiçbir tarihi yere rehberiyle birlikte gidilmemesi sizin şirketiniz görüşüyse.. Kappa'yı bir daha seçer miyim bilmiyorum Saygılarımla,

  • Kappa Tur Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Çok değerli misafirimiz, Sizinde bildiğiniz gibi şirketimiz uzun yıllardır dünyanın bir çok ülkesine yılda binlerce misafir götürmektedir. Turlarımızda grup kapasitesini dolduramasak dahi siz misafirlerimizi mağdur etmemek yine de güzel bir tatil yapabilmeniz amacı ile turlarımızı az kişi bile olsa gerçekleştirmekteyiz. Ekstra turlarınızı yeterli katılım olmaması dahilinde bile gerçekleştirebilmek adına diğer kendi gruplarımızla beraber tur yapma imkanı sağlayarak sizleri mutlu etme çabasını göstermekteyizdir. Panoramik şehir turunuzda rehberiniz size daha fazla yer gösterebilmek ve bilgi verebilmek adına sizleri hızlı gezdirmiş olabilir. Takdir edersiniz ki bizimde tek amacımız sizlere daha fazla nasıl bilgi verebilir ve yeni yerler gösterebiliriz dir. Bizim ülkemizde de olduğu gibi ülkelerin müze ve ören yerleri belirli günler kapalı olmaktadır ve bu nedenlerden dolayı misafirlerimiz gezilecek, görülecek müze ve ören yerlerini gittikleri ilk gün göremeyebilirler. Belirtmek isteriz ki Kappa Tur olarak yıllarca görevini ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getiren rehberlerle çalışmaktayız. Keza rehberinizle de yıllardır çalışmakta olup bu gibi şikayetlerle karşılaşmamaktayız. Belirtmiş olduğunuz konuyla ilgili rehberimizi bilgilendireceğimizi iletmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön