Kappa Tur Kötü Bir Tur Yaptı!

Mehmet A. |

Kappa Tur ile İtalya turu aldım, turun otelleri zaten kötü. Ayrıca rehber tura katılmayanları dağın başında 5 saat bıraktı. Rehber çok kabaydı. Tek derdi paraydı, para vermezsen hiçbir şey söylemiyor, veya açıklamıyor. Kendimi kandırılmış hissettim. Bir daha Kappa Tur'dan tatil almaya tövbe ettim.

Etiketler :

Rehber Personel Davranışı Konaklama Yiyecek İçecek

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  16 Eylül
  12:04

  Kappa Turu kimseye tavsiye etmiyorum, keşke tura gitmeden önce Kappa Tur hakkındaki yorumları okusaydım. İtalyada iken müşteri hizmetlerini de aradım bu rehber sorunu için bizi ilgilendirmez yapacağımız bir şey yok dedi.

 • Mehmet A.
  16 Eylül
  12:00

  Emre bey Kappa turun en deneyimli rehberi ise diğerlerinin ne vahim durumda olduğunu düşünemiyorum

 • 10 Ağustos
  08:53

  Değerli misafirimiz
  Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. katılmış olduğunuz İtalya turunuzda otellerinizin sözleşmede ve tur programınızda yazdığı gibi 15-25 km mesafede ve ulaşım araçlarına yakın olduğu ayrıca alternatif turlara katılmak istemeyen misafirlerimizi rahat edebileceği bir dinlenme tesisinde bıraktığını belirtmek isterim. Yapılan alternatif turlar isteğe bağlı olup hiçbir misafirimize zorlama yapılamamaktadır. Bahsetmiş olduğunuz rehberiniz Kappa turun en deneyimli ve tecrübeli rehberi olduğunu da belirtmek isterim. Görüşleriniz için teşekkür eder sizleri yeniden ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla.