21 Ağustos 2015

Kappa Tur Hizmet Memnuniyetsizliği.

03/10 Ağustos 2015 tarihinde Viyana, Prag ve Budapeşte turuna katıldık. Uçaktan Viyana'da indiğimizde hemen otobüse bindirilerek Prag'a doğru yola çıktık. Gece otele perişan bir halde geldik. Otobüsten 15 dk ilk bir gece şehir turu yapıldı. Rehber deseniz o ayrı bir felaketti. Konusuna hakim olmayan, anlatması gereken şeyleri elindeki kağıtlardan okuması açıkçası dersini iyi çalışmamış tembel öğrenciye benziyordu.

Genel de ekstra tur satmak için çok uğraşmasına rağmen 10 kişi ekstra tur satın aldı. Diğer şehirlerde de durum aynı idi. 3 günümüz yollarda geçti. Her şehre akşam ulaşabildik. Çok yorucu, bilgiden yoksun bir rehber, ilgisiz bir firma. Kappa Tur bizim için bitmiştir.

Fatos 1.171 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi02 Eylül 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Turunuzun otel uçak transfer ve diğer hizmetlerinizden memnun kaldığınızı görmekteyiz. Katılmış olduğunuz orta Avrupa turunuzun yoğun bir tur olduğunu 7 gün içerinde 5 ülke gezildiğini ve rehberinizin en iyi rehberlerden biri olduğunu belirtmek isterim. Sizlere verilen tur programı dışına çıkılmadığını belirtmek isteriz. Görüşleriniz için teşekkür eder. Siz değerli misafirlerimiz yeniden ağırlamaktan gurur duyarız saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön