10 Mayıs 2013

Kappa Tur Herkesten Farklı Ücret Aldı!

1 mayıs 2013'te planlanan st. petersburg gezisi için şubat ayında 3 * otel için para yatırdım. 15 nisan'da 3 *otel için talep olmadığı, 4*otele aktarılacağımızı, 100 euro fark istediklerini bildirdiler. oradaki işimizin önemli olması nedeni ile kabul etmek zorunda kaldık.

Tura katılan diğer kişilerle görüşmemizde, herkesten aynı gerekçe ile fark istediklerini, kimisinden 100, kimisinden 50 avro aldıklarını öğrenince Kappa Tur ile bir daha seyahate çıkmamaya , çevremdekileri de uyarmaya karar verdim. ayrıca gezi programındaki turların bir kısmı da inandırıcı olmayan gerekçelerle yapılmamıştır. not:klişe yanıtlardan göndermeyiniz.

Mücella 430 Okunma

Cevaplar

  • Kappa Tur Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Çok değerli misafirimiz, Kapa tur olarak yıl içerisinde binlerce misafirlerimize erken ödeme indirimleri ve kampanyalı ödeme seçenekleri sunmaktayız. Kappa tur gazete ve internet ilanlarını takip ederek erken rezervasyondan fırsatlarından yararlanılmaktadırlar. Ayrıca bir çok misafirimiz bizimle birlikte yıl içerisinde biden fazla seyahate çıktığı için avantajlı ve özel indirimlerden de yararlanmaktadırlar. Bu nedenle misafirlerimizin ödemiş oldukları tur ücretleri tur programını almış oldukları tarihe göre değişiklik gösterebilir. Diğer misafirlerimiz ile yapmış olduğunuz bilgilendirmede ki ücret farklıları bundan kaynaklanmakta olup tüm misafirlerimize erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamalarını öneririz. 3* ve 4* oteller arasında da siz de taktir edersiniz ki 50 euro gibi cüzi bir ücret farkı olsa dahi haksızlık olmaması acısından misafirlerimiz arasında ayrım gözetmeden her misafirimizden bu fark tahsil edilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön