06 Ağustos 2015

Kappa Tur Eksik ve Ayıplı Hizmet.

Kappa Tur'un 18-25 Temmuz 2015 tarihindeki Büyük İspanya Endülüs turuna katıldık. Turumuzun aslında Antalya'dan gelen bir kapalı gruba ait olup sadece bizim bu gruba eklendiğimizi tur başlangıcında öğrendik. Tur başlamadan önce tur şirketi yetkililerinin kasıtlı olarak bize bu bilgiyi vermediğini düşünüyoruz. Ayrıca turun rehberi olan E. K.'ya da bununla ilgili rahatsızlığımızı bildirdiğimiz halde hiçbir olumlu yanıt alamadık. Bundan da önemlisi ekstra olarak düzenlenen ve kişi başı 75 Euro verdiğimiz Elhamra Sarayı Turunda, sarayın sadece bahçesini gezdirdiler. Oysaki biz bu tura sırf Elhamra Sarayı için katılmıştık. Böylece turun önemli bir kısmını yapmamış olduk.

Abdulkadir 1.147 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir24 Ağustos 2015

    Evet doğru kapalı tur olmasına rağmen kapalı tur olarak bilgi verilmedi. Elhamra sarayı ile ilgili olarak da madem tamamını gezdirmediğinizi itiraf ettiniz o zaman ücret iadesini de (en azından bir kısmını) yapmanız gerekirdi. Bu konuda bir gelişme yok. Ayrıca ne otellerden ne de rehberden memnun kalmadık bunu nereden çıkarttınız?! Otomatik cevapla müşteri memnuniyeti olmaz! Turdan kesinlikle memnun kalmadık ve Kappatur'u kesinlikle kimseye tavsiye etmiyoruz.

  • Kappa Tur Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli misafirimiz Yüz binlerce Misafirimiz gibi Kappa turu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz üzere Kappa turun birçok ülke üzerinde fiyat ve kalite bakımından lider olduğu binlerce tur seçeneği bütçenize uygun birden farklı seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bunlardan bazıları sektörde lider olarak en çok misafiri ağırladığı İtalya, Orta Avrupa, ispanya, Benelux, Fransa ve balkan ülkeleridir. Gitmiş olduğunuz büyük İspanya turunuzda rehberlik transfer otel ve verilen diğer hizmetlerinizden memnun kaldığınızı görmekteyiz. Satın almış olduğunuz büyük ispanya turunuz kesinlikle kapalı grup olarak sizlere belirtilmemiştir. ve yeterli kontenjan yani turda yer var ise dileyen tüm misafirlerimiz tura katılabilirler Sizde takdir edersiniz ki Katılmış olduğunuz alternatif turlarınızdan elhamra sarayını görmeye gelen yüzlerce turist vardır. Ve bir çoğu sizler gibi sarayın içine girememektedir. Yaşanan yoğunluktan dolayı sarayın içine girmek için yeterli müsaitlik olmayabiliyor. Sizlere verilen tur programında bizlerle yapılan telefon konuşmalarınızda ve Rehberinizin sizlere aktardığı bilgiler arasında bu durumda açıkça belirtilmektedir. Görüşleriniz için teşekkür eder. Kappa tur ailesi olarak sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön