06 Aralık 2013

Kapıya Gelip Zile Basmayan UPS Türkiye!

02.12.13 tarihinde satın aldığım ürün 2 gündür bana ulaşmadı. 4'ü ve 5'inde kapıya kadar gelen ve zile basmadan haber formu yapıştırıp giden görevli arkadaş zil tertibatını 2 kez kontrol ettim, sorun yok. 2 gündür evden dışarı çıkmadım, evde sürekli birileri bulunuyor. Çağrı merkezindeki görevli arkadaş dün gelmediyse bugün gelir dedi, bir umut bekledim ama haber formundan başka gelen yok.

UPS Türkiye gibi kurumsal görünen firmadan beklenmeyecek bir hizmet anlayışı. Daha kaç gün bu süreç devam ediyor merak ediyorum. Kaçıncı günden sonra iade ediliyor ürün ona göre aldığım yere gideyim.

Özgür 67 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır.Mail olarak bilgilendirme sağlanmıştır. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

  • Özgür07 Aralık 2013

    ürünüm hala elime ulaşmadı, kurye yine apartman kapısına haber formunu yapıştırmış ve zile basmadan gitmiş. Bana anında dönüş yapılması çok iyi. Ama sonuç hala sıfır. Firmanın kurumsal kimliği hizmetin tamamlanamaması sebebiyle müşterinin umurunda olmaz.

  • UPS Türkiye Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön