Kapıya Gelip Zile Basmayan UPS Türkiye!

Özgür Umut D. |

02.12.13 tarihinde satın aldığım ürün 2 gündür bana ulaşmadı. 4'ü ve 5'inde kapıya kadar gelen ve zile basmadan haber formu yapıştırıp giden görevli arkadaş zil tertibatını 2 kez kontrol ettim, sorun yok. 2 gündür evden dışarı çıkmadım, evde sürekli birileri bulunuyor. Çağrı merkezindeki görevli arkadaş dün gelmediyse bugün gelir dedi, bir umut bekledim ama haber formundan başka gelen yok.

UPS Türkiye gibi kurumsal görünen firmadan beklenmeyecek bir hizmet anlayışı. Daha kaç gün bu süreç devam ediyor merak ediyorum. Kaçıncı günden sonra iade ediliyor ürün ona göre aldığım yere gideyim.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  14:34

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır.Mail olarak bilgilendirme sağlanmıştır.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye

 • Özgür Umut D.
  07 Aralık
  13:37

  ürünüm hala elime ulaşmadı, kurye yine apartman kapısına haber formunu yapıştırmış ve zile basmadan gitmiş. Bana anında dönüş yapılması çok iyi. Ama sonuç hala sıfır. Firmanın kurumsal kimliği hizmetin tamamlanamaması sebebiyle müşterinin umurunda olmaz.

 • 06 Aralık
  17:14

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye