Toplam çözüm sayısı
..
Kapçak Emlak ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Başak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Kapçak Emlak " Komisyonumu Alırım, Kaçarım. Gerisi Beni İlgilendirmez" Anlayışında!

1365görüntüleme
Başak
Başak 30 Ocak 2017 18:46

Binbir methiye, garanti ve güvenceyle bize Tekirdağ Gündoğdu Mahallesinde, 2016 Nisan ayında kiraladığı daire, 2016 Haziran'da üst kattaki terastan gelen bütün suyu alarak tavandan şakır şakır aktı. Malı pazarlarken ki o güven, garanti kendisini aradığımızda maalesef yerini "Banane, ne yapayım? " tavrını almıştı. Ocak ayında şiddetli yağan karın etkisiyle evin her odası tavandan su alıp şakır şakır aktı, boyalar, sıvalar döküldü ve perişan olduk. 160 m2'lik ev de 10 m2'lik odaya sığındık. Ne ev sahibi, ne de güvence veren emlakçı denen zat ilgilendi. Firmanın Facebook ® sayfasına şikayetimizi bildirir yazı ve evin su basmış halde fotoğraflarını koyduk bırakın ilgilenmeyi, yardımı şahıs Facebook sayfasını kapattı! Yani "Ben komisyonumu alırım, kaçarım, gerisi beni ilgilendirmez" stilinde bir hizmet.

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Volkan
Volkan12 Ağustos 2020 19:11
 

Bugüne kadar hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmadık. Önceliğimiz 2015 yılından beri komisyon peşinde koşmak değil, gayrimenkul işinin nasıl yapıldığını ve insanların emlak sektörüne bakış açılarını değiştirerek sadece hizmet algısıyla çalışmaktır.

Ayşe
Ayşe03 Ocak 13:23
 

2020 yılında babamı binbir bahane ile arsa satmaya çalışan çalışanınız asker emeklisi bey yerin doğruluğunu araştırdığımızda yanlış bilgiler olduğunu gördük ve paramızı iade etmedi kapora ile geçiniyorsunuz

Volkan
Volkan12 Ağustos 2020 19:13
 
Kapçak Emlak " Komisyonumu Alırım, Kaçarım. Gerisi Beni İlgilendirmez" Anlayışında!

+Ayrıca muzdarip olduğunuz konuyla alakalı bizleri ofisimizde ziyaret etmenizi dilerdik. Siz değerli müşterimizin sorunundan kaçmak bir yana dursun Kapçak Emlak sayfasının kapandığıyla alakalı söylemiş bulunduğunuz sözler aslını yansıtmamaktadır.

Ayşe
Ayşe03 Ocak 13:22
 

Asker emeklisi emlakçınız kaporamı vermedi.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile