29 Ağustos 2013

Kanuni Motosiklet'e Servis Yedek Parça Temin Edemiyor!

2,5 ay önce kaza yaptığımız 2012 model motorsikletimizi Kanuni Motorsiklet yetkili servisi Yeşilyurt Motor'a bıraktım. Motorsikletimin ön granajı ve koruma demirini temin edemiyorlar. Yetkili servisi aradığımda 4. sefer granajın geldiğini fakat rengin tutmadığı söyleniyor. Bir seferde granajı boyayıp göndermişler fakat farklı halde olduğundan yetkili servis parçayı motora takmamış.

Koruma demirinin hala ellerinde olmadığını merkezin de gönderemeyeceğini söylüyorlar. En son görüşmemde, Kanuni Merkez yedek parça yetkilisi servise, müşteri diğer granajlarıda cebinden değiştirsin demiş. Ben böyle farklı birşey görmedim. Hem parçayı 2 aydır temin edemeyecek hemde kendi kusurunu bana ödettirecek.

Adem 533 Okunma

Cevaplar

  • Kanuni Motosiklet Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Kanuni’ yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; 06/09/2013 tarihinde Satış Sonrası Hizmetler Birimimiz sizin ile irtibata geçerek konu hakkında tarafınıza gerekli bilgileri vermiş olup, gereken yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü, KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

  • Adem 01 Eylül 2013

    Birdaha kanuninin kapısından geçmem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön