11 Eylül 2013

Kanuni Motosiklet Servis Hizmet Kusuru!

Servis şikayetlerini forum sayfalarından birçok kez okumama rağmen; başarılı tasarım, uygun fiyat, ödeme kolaylığı, marka bilinirliği vb. kriterler ile ürününüzü tercih ettim. Ağustos ayı başında ailemize ürünlerinizden iki adet satın aldık.

Ancak sadece bir kez servisinize gittim, garanti belgemi almaya da ihtiyaç duymadım. Yetkilinin baştan savma ilgisiz, konu üzerinde bilgisiz, el takımları, sarf malzemeleri, aksesuar eksikleri olduğunu gördüm.

Memnuniyetle kullandığım motorumun kurulum eksiği vb. tamir işlerini dışarıda yaptırmaya devam edeceğim. Umarım konu üzerine eğilir, gelecek yıllarda tercih kriterlerinize servis konusunu da eklersiniz.

Ozan 415 Okunma

Cevaplar

  • Kanuni Motosiklet Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Kanuni’ yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; şikayetinizin değerlendirmeye alınarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilebilmesi için araçlarınızın şase motor numaralarını ve şikayetçi olduğunuz servisimizin bilgilerini tarafımıza iletmenizi rica eder, hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü, KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön