Kanuni Motosiklet Yağ Değişimi Sonrası Performansı Düştü.

Yildirim G. |

Motorum kanuni Breton 125'lik yağını değiştirmeden önce 120 rahat rahat düz yolda kesiciye giriyordu fakat Castrol 10-40 yağ kattım motor yokuş aşağı 110 diyor fabrikadaki katılan yağını öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Perfomans Turbo Sistemi Motor Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  09:30

  Sayın Müşterimiz,
  Öncelikle Kanuni’ yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konular ile ilgili; Breton S125 ürünümüz için SAE 15W40 motor yağı kullanılmaktadır. Ancak bulunduğunuz bölge ve iklim şartlarına göre 10W40 motor yağı da kullanılabilir. Bunun için ise kullanma kılavuzunda yağ kullanımı ile ilgili bölümü okumanızı öneririz.
  Ayrıca ürünümüzün maksimum hızı 90,0 km/h dir. Belirtilen bu hızın limitinin üstüne çıkmanız durumunda aracınız zorlanacağından dolayı aşırı ısınacak ve bu ısınmadan mütevellit Allah muhafaza kitlenebilir.
  Size önerimiz yukarıda belirttiğiniz konular ve tüm teknik konularda bilgi edinmek için kullanma kılavuzunu okumanızdır. Aracınızı kullanım kılavuzuna göre kullanmanız aracınızda maksimum verim almanızı sağlayacaktır. Aksi taktirde aracınızda beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kullanım kılavuzunuz yok ise www.kanuni.com.tr web sitemizden ulaşabilir, arzu ederseniz PDF olarak indirebilirsiniz.
  Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.