Kanuni Motosiklet Sorunlar Saymakla Bitmez!

Serkan Y. |

Facebook daki sayfasından 1, 2 kere yazdım clasic cevaplar verdiler. burayada aynı cevabı yazacaklar biliyorum. aklımda kalan Kanuni arızalarını bildiriyorum. motoru alalı 1 yıl olmadan hatta 340 gün içinde bütün yağ değişim ve bakımları servis tarafından zamanında yapılmasına rağmen sorun yaşıyorum.

2 tam hatırlamıyorum 3 de olabilir eksoz değişimi ,1 flaşör değişimi 5 kere orta sehpa ayak lastiği değişimi yağ kaçağı motor kağağında 1, 2 ıvır zıvır değişimi elektrik statiği değişimi(yolda bıraktı) marş dinamosu değişimi krank mili değişimi vs motor aksanları benzin samandırası değişimi göstergeler değişimi(bunlara rağmen benzin göstergesi hala çalışmıyor) vs vs mantıklı cevabınızı bekliyorum.

Etiketler :

Marş ve Ateşleme Sistemi Gösterge Paneli Eksoz

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  16:42

  Sayın Müşterimiz,

  Talep etmiş olduğumuz bilgiler tarafımıza ulaşmış olup, şikayetinizde belirtmiş olduğunuz arızaların tespit edilerek giderilebilmesi için yetkili servislerimize başvurmanız gerekmektedir. Size en yakın servislerimizin bilgilerine ise www.kanuni.com.tr web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

  Saygılarımızla

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.


 • Serkan Y.
  14 Haziran
  22:05

  ŞASE NO: NMZVAN84011070161
  GARANTİ NO:85474
  Yeterli herhalde bunlar.
  Not:Maksimım 15 günde bir servise gidiyorum zaten değerli kanuni yetkilileri.

 • 11 Haziran
  15:28

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle Kanuni’ yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; şikayetinizin değerlendirmeye alınabilmesi için aracınızın şase motor numaralarını ve problemler ile ilgili başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgilerini tarafımıza iletmeniz durumunda şikayetiniz değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca aracınızda şuanda yaşamış olduğunuz herhangi bir problem var ise yetkili servislerimize başvurmanız gerekmektedir.

  Saygılarımızla,

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.