20 Nisan 2015

Kanuni Motosiklet Gelibolu Sürücü Motor'dan Haksız Ücret!

Gelibolu Sürücü Motor Kanuni Motosiklet Servisine br 1500 elektrikli motosikletimi arka tekerlekte takılma sorunu için götürdüğümde, sensör değişmesi gerektiğini söylediler. Fiyat bilgisi vermeden hemen motoru içeri alıp internette öğrendiğim kadarıyla en fazla 15-20 dk'da yapılabilecek değeri 5 TL olan parça değişimini 4 saat bekleterek yaptılar. Sonrasında 150 TL gibi fahiş bir ücret talep ettiler.

O arada cep telefonumdan değişen parçanın 5 TL olduğunu öğrendiğimde en fazla 70 TL vereceğimi belirttim. Bunun üzerine motorunu alamazsın bizden diyerek el koydular motorumu ve çok sayıda hakaretlere maruz kaldım. Motorumu ancak 155'i aradığımda gelen polislerin araya girmesiyle parayı ödeyerek alabildim!

Mehmet 3.289 Okunma

Cevaplar

  • Kanuni Motosiklet Temsilcisi20 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Kanuni’ yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; şikayetinizde belirtmiş olduğunuz Gelibolu Sürücü Motor bizim yetkili servisimiz değildir. Ayrıca ürünlerimize ait satışını yapmış olduğumuz yedek parçaların güncel satış fiyatları http://satis.kuralkan.com.tr/ypproduct.aspx web sitemizde belirtildiği gibidir. Arzu ederseniz sitemizden yedek parça siparişi verebilir veya fiyat vb. konularda bilgi edinebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü, KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön