Kanuni Motosiklet E-Bisiklet Şarj Sorunu.

Suleyman G. |

Aldığım Kanuni Panda marka E-Bisiklet ilk gün geç teslimattan sonra ilk şarja taktığımda yandı ve 1 hafta olmasına rağmen daha çözümlenmedi. Anlayacağınız E-Bisiklete binemedik. Tam bir fiyasko paranı öde ama 1 hafta geçsin hala bekle ki merkez şarj cihazı göndersin.

Etiketler :

Akü Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suleyman G.
  08 Haziran
  00:39

  Evet sonunda 07/06/2014 sarj cihazi servise ulastirildi ve servisten gidip teslim aldim. (motoru aldigim 11. Gunu) sarjimizi edelim yarin gorecegiz memnuniyetimizi..

 • 06 Haziran
  11:19

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; aracınız için gerekli olan parça 05.06.2014 tarihinde servisimiz Bay moto ya gönderilmiştir. Buna istinaden servisimize başvurmanız durumunda parça aracınıza takılarak gereken yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

 • Suleyman G.
  05 Haziran
  13:34

  Sayin KURALKAN,

  Evet mailini ertesi gun cevaplandi servisinize gittim, Satış Sonrası Hizmetler biriminiz dun aradi sözlü olarak görüştü dogru. Ancak ben hala aldigim motora binmedigimi duyduklarinda tlf nu nasil kapatacaklarini sasirdilar. :) Bence artik sarj cihazini bir kuryeye verip gondermeyi deneyin. Islemi hizlandirmayi deneyin.

 • 05 Haziran
  12:59

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; yapılan araştırmalarda konu hakkında tarafımıza 29.05.2014 tarihinde mail gönderdiğiniz, mailinize 30.05.2014 tarihinde cevap verildiği ayrıca 04.06.2014 tarihinde de sizin ile Satış Sonrası Hizmetler birimimizin sözlü olarak görüştüğü tespit edilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.