26 Şubat 2013 #1655530

Kanal D Seyirci Yüzünden İzleyici Kaybediyor!

Benim şikayetim Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programıyla ilgili aslında bu yarışmayı her hafta sonu zevkle izliyoruz ama seyircilerden biri yüzünden soğumaya başladım her hafta o seyirciyi görüyorum ve artık sırf o var diye yarışmayı izlemek istemiyorum.


Ön tarafta oturan kısa saçlı gözlüklü ve şişman hanımdan bahsediyorum .O nasıl bir bağırış o nasıl bir sayı sayma lütfen o kadını bir daha orada görmek istemiyoruz.Bayan yüzünden programdan soğuduk.

Özlem 2.071 Okunma

Cevaplar

  • Özlem06 Mart 2013

    haftanın iki günü yetmezmiş gibi pazartesilerimizide istila ettiler... tamam o kadın olmazsa izlenir hoş bir program eğlenceli ama kadının sesini duyduğum an fena oluyorum... aslında izlemesek protesto etsek... bence ilkerde masus yapıyor... kaç defa mesaj attım hiç oralı olmadı... sanki mesajlarımdan sonra o kadını daha çok bağırttırıyor gibi geldi.... ayıp ayıp... insanın gözüne sokar gibi....

  • Özlem04 Mart 2013

    arkadaşlar şu karıyı hala göndermediler hala ciyak ciyak öttürüyorlar... bir fikrim var hepimiz toplanalım stüdyoya gidip o kadını yaka paça atalım bence öyle kurltuluruz... ne dersiniz :)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön