22 Mayıs 2013

Kamupanya.com.tr Sürekli Reklam Gönderebiliyorlar, Ancak Yanıt Vermiyorlar!

Vodafone' dan ayrıldıktan sonra, reklamlarının gelmeye devam etmesi nedeniyle, Kamupanya üyeliğimle alışveriş yapabileceğimi düşünerek siteye tekrar girdim ve alışverişimi son aşamaya kadar sorunsuz getirdim. Son aşamada ise, puanlarımı da kabul edip yazmasına rağmen, telefonla mesaj gönderip, gelen kodu yazmam istendi.

Başka firmaya geçtiğim için bunu yapamayınca da alışverişi sonlandıramadım. Ben de mail göndererek bu durumu anlatıp, müşteriliğim devam ediyorsa alışveriş yapmak istediğimi, yoksa da neden kapatılmadığını sordum. Haftalardır yanıt alamadım ve hâlâ reklam mailleri geliyor. Vodafone'un iletişim yetersizliğinden kurtuldum, ilgisizliğinden kurtulamadım.

Ayhan 355 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan14 Haziran 2013

    Hiçbir şeyi çözmedikleri ve beni hiç aramadıkları halde, "problemi çözülmüş olup bilgilendirme sağlanmıştır" diyerek, hem site yönetimini hem de şikayetimi okuyanları kandırmaya çalışıyorlar galiba. Reklamları da sürekli geliyor. Bir yıldır hem işyerimde hem de evimde Vodafone'dan mağdur olduğumu herkese anlatıp, kanıtladığım ve firmayı şikayet edip ayrıldığım için mi yapıyorlar anlamıyorum.

  • Ayhan04 Haziran 2013

    Problem çözülmüşse benim neden haberim yok! Ayrıca, sitelerine yazdığım mesajıma yanıt verilmediği için burada gündeme getirdim zaten. Çoğu şirket bu tür matbu yanıtları veriyorlar.

  • Kamupanya.com.tr Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Kamupanya.com.tr ekibi tarafından müşterimizin problemi çözülmüş olup bilgilendirme sağlanmıştır. Sayın Üyelerimiz; Kamupanya.com.tr üzerinde yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi [email protected] adresine yazarak iletebilir, çağrı merkezimiz aracılığıyla her konuda bilgi ve yardım alabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön