14 Mayıs #10438039

Şoförün Arabada Seyahat Halinde Sigara İçmesi, Kamil Koç Bu Kadar Kalitesini Düşürmemeli!

13.05.2018 tarihinde 20.00 saatinde yapmış olduğum İzmir - İstanbul arası 10 **500 plakalı arabada şoförünüz yaşlı bir adamdı ve bu kadar laubali bir insan görmedim.Kamil Koç’un seyahat halinde ne zaman şoförün arabada sigara içildiği görüldü? Müzik açılıyor gece yolculuğu, insanlar uyuyor mu uyumuyor mu umurunda değildi. Allah'tan Susurluk’ta mola verdiğimizde şoförümüz değişmişti. Kamil Koç bu kadar kalitesini düşürmemeliydi. Bir daha asla Kamil Koç'la seyahat yapmayacağım.

Gamze 935 Okunma

Cevaplar

  • Gamze'nin Teşekkür Mesajı16 Mayıs

    Şikayetim dikkate alındı ve firma ilgilendi. Konuyla ilgili yeterli geri dönüşü sağlayıp özir dilediler. İlgileri, geri dönüş hızları ve özürleri için teşekkür ederim

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Mayıs

    Merhaba Gamze Hanım, KK-2175 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Yolcu memnuniyeti sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  • Kamil Koç Temsilcisi14 Mayıs

    Merhaba Gamze Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2175 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön