27 Nisan #10382584

Muavinin Çirkin Üslubu,27 Nisan 2018 Ankara -Nevşehir Kamil Koç Otobüsü!

27.04.2018 34***709 plakalı 18.30 Ankara-Nevşehir otobüsünde ilgili muavine aracın çok havasız olduğunu ve havalandırmayı açmasını rica ettim. Herhangi bir dönüt alamadığımda da şoföre durumu izah ettim ve havalandırma bir süre açık kaldı, akabinde tekrar kapatıldı. Havalandırma kapanınca yine aynı durum meydana geldi.


Muavin arkaya gelip yüksek bir sesle azarlar gibi "ayakkabınızı giyin" dedi. Bana bunu söyleyen otobüs muavinine kapı önündeki ayakkabılar ne dediğimizde şoförün yanıtını verdi. Bu çirkin görüntüye, havasızlığa, çalışmayan bir multi medyaya, nezaketten uzak muavine bizi mazur bırakan Kamil Koç firmasını bir daha asla tercih etmeyeceğim. Ve her kim sorarsa da bu çirkin durumu anlatacağım.

Fatma 664 Okunma

Cevaplar

  • Fatma'nın Teşekkür Mesajı28 Nisan

    Dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

  • Kamil Koç Temsilcisi28 Nisan

    Merhaba Fatma Hanım, KK-2057 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Yolcu memnuniyeti sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  • Kamil Koç Temsilcisi28 Nisan

    Merhaba Fatma Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2057 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön