09 Eylül 2013
Yorum Yap
#2001897

Kamil Koç'un Personeli Tarafından Saldırıya Uğradık!

Afyonkarahisar'dan Kemer'e gitmek üzere sabah saat 5 aracından bilet aldık. Sabah saat 4:30'da otogara gittik, beşe kadar bekledik. Bu esnada da yazıhane çalışanlarına iki üç defa otobüsün ne zaman geleceğini sorduk. Bize yarım saate kadar gecikebileceğini yollarda kazalar olduğundan dolayı gecikme olduğunu söylediler. Saat 5:15'te tekrar yazıhaneye gittiğimizde yazıhane çalışanı bize geçmiş olsun otobüs gitti, sizi aradık aradık telefonunuza bakmıyorsunuz ,anons da yaptık dedi.


Hangi numarayı aradıklarını sorduğumda, bir yıl önce kapattırdığım ve şu an kullanmadığım eski bir numaramı söyledi. Anons da yapılmamıştı. Biz itiraz edince bütün yazıhane çalışanları saldırdılar, eşimi yaraladılar.

Fadime 184 Okunma

Cevaplar

  • Fadime25 Eylül 2013

    Konu ile ilgili geri bildirim hiç bir şekilde olmadı, firmanız adına bir özür bile dilenmedi.Zaten çalışanlar hakkında adli soruşturma devam ediyor.Bu tarz davranışları olan insanları firmanızda çalıştırmaya devam ettiğiniz gibi, zarar gören müşterinizden bir özür dilemeye bile gerek görmediniz.Çalışanlar hakkında her türlü hukuki yola başvurmuş bulunmaktayım, üyeliğimin de iptalini talep ettim,Bundan sonraki hiç bir yolculuğumda firmanızı tercih etmeyeceğim.

  • Kamil Koç Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler