15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10791162

Kamil Koç'u Üzülerek Eleştiriyorum

13 Temmuz 2018 tarihinde saat 21:00’da Bursa’dan Fethiye’ye giden 34** plakalı otobüsün 7 numaralı tekli koltuğunu fark verip aldım, fakat televizyon çalışmıyordu, onca saat yolu bu şekilde geçirdim. Sordum yapılacak bir şey yok dedi muavin. Klima sıkıntılı idi yine diğer yolcular ile bayılacak konuma gelindi. Yine aynı muavin valizimi yerleştirirken içinde kırılacak olduğunu söylediğimde de “bu da bu da bu da hepsi kırılacak” dedi. Dedim ben müşteri olarak uyarımı yapıyorum ve sizden bunu rica ediyorum. Cevabım bu olmamalı.


Ben çevremde ısrarla Kamil Koç’u savunan bir yolcularıyım ve sık seyahat ediyorum kendileri ile. Bu yaşadığım ilk bir problem değil. Buna benzer sorunlar. İki kişilik koltukta kemerim çalışmıyor. Mesela deniyor ki bir kemeri iki kişi kullanın. Servis, muavin tavrı, tekerlek patlaması, koltuk bozukluğu (arkadaki yolcunun neredeyse üzerinde) gibi gibi. Lütfen bir an önce ekip ve koşullarınızı revize edin, çünkü gerçekten üzülüyorum. Vefalı bir müşteriniz olarak sonunda buraya yazmak beni geçirmekten üzdü.

Seçil Seçil 751 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi30 Ağustos 2018

    Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi28 Ağustos 2018

    Merhaba, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler