16 Aralık 2017 #9908137

Kamil Koç'ta Unuttuğum Bagajımdan Haber Alamıyorum

Dün gece İstanbul, Ankara yolculuğumuzda çocuklarla Kamil Koç'u tercih ettik, Wi-Fi ile bağlantı sağlayamadık, kota dolmuştur dediler. Araba yanaşır yanaşmaz aceleyle arabayı boşaltmamızı istediler. Bagajdaki bavulumuzu unuttuk, yarım saat sonra aradık kayıt oluşturduk, bagajın nerede olduğunu söylemiyorlar.


5 gün içinde dönüş olacakmış. Numara istiyoruz bölge müdürü incelemesinde olduğunu söylüyorlar. Eşyalarımız olmadığı için mağdur olduk diyoruz, kimsenin umurumda değil. Bir daha asla kullanmayı düşünmüyorum. Eski Kamil Koç'la alakası kalmamış ne yazık ki. Çok acil çözüm ve dönüş bekliyorum.

Nilay 992 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön