Kamil Koç'ta Sefer İptali Sorunu

Cengiz Cengiz05 Mart 23:31

Altı mart Ankara -Antalya için on iki gün önceden bilet aldım. Yolculuk bir yere ulaşmak kadar keyifte vermeli benim için. Bu sebepten dolayı otobüsün marka model ön koltuk seçimi de önemli olduğu için erken aldım biletimi. Ancak otobüsün hareketine 8 saat kala seferin iptal olduğu mesajı geldi telefonuma. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Gerekçe teknik bir aksaklıkmış. Dilerseniz iptal edelim bileti dediler. Ben biletimi son anda iptal etmek isteseydim siz bunu yaparmıydınız. Bakar mısınız özür kabahatinden beter. Teknik aksaklıkmış. Aracınız yolda kalınca yolcuyu orada mı bırakıyorsunuz. 

Koskoca yılların firması Kamil Koç bu kadar mı iş bilmez Allah korusun kaza olur araç arızalanır teknik aksaklık varsa yerine koyacak yedek otobüsünüz yok mu neden iptal ediyorsun. Bir başka saate değiştirdim biletimi muavine sordum neden iptal olur seferiniz diye. Abi yolcu azdır ondan iptal olmuştur dedi. Bingooo tam da benim tahminim. 45 kişi dolu gittiğinizde kazandığınız parayı bana mı veriyorsunuz sanki. Yolcu eksikse benim suçum mu? Muavin abi yalan yok üç dört aydır çok yolcu kaybettik. Hakikaten P***'nin seferlerine baktım. Hepsi dolu. Madem öyle her gece iki sefer yap ona göre bilet sat dolu git. Neden iptal ediyorsun son dakikada seferi? Biletleri internet üzerinden mobil uygulamadan alırım her zaman. Otobüs bilgileri güzergah bilgileri de yazılı orada ona göre seçim yaparım. Değiştirdiğim saatin otobüsü Temsa safir yazıyordu ve tercihen onu seçtim. Ama ne göreyim hiç de istemediğim Mercedes travego çıktı şansıma. Mobil uygulamada bu bilgileri vermenize hiç gerek yok o zaman. 

Korkarım bir gün at arabası da çıkabilir şansımıza. Uğraş dur artık!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kamil Koç Logo Kamil Koç 06 Mart 09:55

Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler