20 Ocak 2014 #2246267

Kamil Koç Yolkart Puanımı Dilediğim Gibi Kullanamıyorum!

Kamil Koç firmasını severek kullanıyorum ,gerçekten çok öncü bir firma fakat bu yolkart kullanım anlayışında bariz köklü değişime gitmeleri kendilerince daha olumlu olacaktır. Zira biriken 29.33 puanımı kullanmak istediğim mesafe 40 tl olduğu için kullanamıyorum sebebi en az biriken puanın bilet tutarı kadar olması gerekmekteymiş!


Kullanıcılar mağdur olur bu şekilde anlıyorum kolay para kaybetmek istemiyorlar fakat yolcularını da mağdur etmesinler en azından.


Ayrıca bir otobüste bir kişinin bu puanı kullanabilmesi de ayrı bir sıkıntılı tarafı. Umarım gerekli düzenlemeler kısa süre içinde yapılır. Eskiden %10 olan seviye %7'ye çekildi müşteri talebi arttıkça şartları zorlaştırmanız çok yakışıksız.

Celal 119 Okunma

Cevaplar

  • Celal21 Ocak 2014

    benim bildiğim şeyleri aynen bana söylüyorsunuz ben bu uygulamanızın yanlışlığını belirtiyorum niçin böyle olduğunu değil bu kadar güven duyarken bu kadar basite indirgenmiş yaklaşmanız beni gerçekten hayal kırıklığına uğratıyor sırf bu basit anlayışı yüzünden kalitesinden emin olduğum Anadolu firmasını bıraktım zira bu firma müşterilerine standart halkla ilişkilerin ötesinde bir fayda sağlayamayan Pamukkale Seyahatin bünyesine katıldı bende bu sebebten çok sevmeme karşılık firmayı bir daha tercih etmeyerek Kamil Koç'a yöneldim, son derece de memnunum ama istirham ediyorum biraz daha özen, biraz daha değer öncelikleriniz olgunlaşsın geliştirilsin.

  • Kamil Koç Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından iletilmiştir. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön