08 Nisan 2013 #1730959

Kamil Koç Yolda Bizi Kaybetti!

7 Nisan 2013, saat 19.00 Ankara - İstanbul seferi. Otobüs zamanında gelmedi. Aşti'deki yetkililer hiçbir bilgi vermeden bizi beklettiler. Ama esas sorunlar yolculukla başladı. Otobüs şoförü güzergahı bilmeyen bir acemi çıktı. Pahalıya bilet satmayı bilen Kamil Koç'un şoförü otoyola giremedi, hemde 4 kez sapak kaçırarak.


Eski yola girdi, oradan çıkmak için tuhaf yerlerden dönmeye çalıştı, bütün yolcuları can güvenliğini tehlikeye attı. Sorularımızı yanıtsız bıraktı. Özür bile dilemedi. 5 Saatlik yolculuk 8 saat sürdü. Yetmedi, İstanbul'a vardığımızda da servis şoförlerinin kabalığı ve bekletmesiyle karşılaştık. Anlaşılan fazla para kazanmak laubali yapmış bu şirketi, güvenlik sıfır!

Emre 244 Okunma

Cevaplar

  • Emre23 Temmuz 2013

    olayın üzerinden 3 ay geçtikten sonra cevap yazmaya tenezzül ettiğiniz için teşekkür ederim.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön