13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11024655

Kamil Koç Yolcuyu Almadan Gitti

09.10.2018 tarihinde Kamil Koç firmasına ait, Bursa'dan Antalya'ya saat 13:30'da hareket etmekte olan otobüse kayın validem için bilet almış olduk. Ancak otobüs Afyon dinlenme tesislerinde mola vermiş ve mola bitimine müteakip yolcu kontrolü yapmadan 35 numaralı koltukta oturan kayınvalidemi orada bırakarak Antalya'ya hareket etmiştir. Afyonda'ki Kamil Koç ofis yetkilileri ile görüşülmüş ve bir sonra ki araç ile kayınvalidem Antalya'ya ulaştırılmıştır. Ancak ne var ki ilk araca teslim edilmiş olan, kayınvalideme ait orta büyüklükteki valizi tüm araştırmalara rağmen bulunulamamıştır.


09.10.2018 tarihinde Kamil Koç müşteri hizmetleriyle görüşülmüş ve kk-359061-r6t6 numaralı başvuru kaydı oluşturulmuş olmasına rağmen bugüne dek aradan geçen süreye kadar firma tarafından olumlu-olumsuz herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Bizler firmanın gerek Antalya ofisi ve gerekse müşteri hizmetlerini gün aşırı her gün aramamıza rağmen net bir cevap alamamakta ve sürekli biz sizlere geri dönüş yapacağız şeklinde oyalamaktadırlar ve hiç de kurumsal bir firma yapısına yakışmayacak düzeyde ki üsluplarıyla konuyu çözmek adına değil de bilakis görüşmeyi sonlandırmak adına yapılan geçiştirme cevaplarla. Böylesine kurumsal bir kimliğe sahip bir kuruluşa hiç yakışmayan bu yaklaşım tarzı firmanın güvenirliliğini ve kurumsallığını yok ediyor.


Sonuç olarak, canlarımızı ve mallarımızı emanet etmiş olduğumuz sektörün önde gelen duayen markalarından olan Kamil Koç firması sorumluluğunu ivedilikle yerine getirip mağduriyetimizi gidermelidir. Aksi durumda güvenirliliği ve kurumsallığı şahsımca bulunmamaktadır. Gerekli merci ve makamlara şikayetçi olacağımı bildireceğimi ve bu site üzerinden de diğer vatandaşların bizim yaşamış olduğumuz durumu yaşamamaları adına buradan bilgilendirmek ve bu firma üzerinden yapacakları seyahatlerde çok dikkatli olmalarını temenni ediyorum.

Gürdal Gürdal 1.214 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi13 Ekim 2018

    Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler