19 Ocak

Kamil Koç Yolculuk Sırasında Mola Vermiyor

Kamil Koç seferlerinde mola tesislerinde durmuyor. Girdikleri şehirlerin otogarında bir sonraki şehirden kalkış saatine kadar mola adı altında içindeki yolcuları bekletiyor. Bilmediğimiz bir şehrin otogarında bazen saatlerce perişan oluyoruz.

Gamze 1.719 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi09 Nisan

    Merhaba Gamze Hanım, KK-1896 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Yolcu memnuniyeti sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  • Kamil Koç Temsilcisi06 Nisan

    Merhaba Gamze Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-1896 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön