09 Ağustos
#12411528

Kamil Koç Yol Kenarında İndirdi

Kamil Koç’un 16 ** plakalı otobüsüyle Trabzon’dan Salihli’ye yaklaşık 20 saatlik yolculuğumuz vardı. 39 ve 40 numaralı koltuklarda, kırık, çalışmayan televizyonlarla yolculuk ettik. Bayram öncesi yoğunluğunu göz önünde bulundurarak anlayışla karşıladık ve muavine sormadık bile. Otobüsün arka tarafı inanılmaz sıcaktı ve nedenini sorduğumuzda motorla ilgili olduğunu söylediler.


Yoğun klimayı sadece arada çalıştırdılar. Bilet satın alırken Salihli otogar yazmasına rağmen bizi yol üstünde indirip taksiye binmemizi söylediler. Neden otogara girmediklerini sorduğumda yolun olmadığını söylediler. Yönlendirdiğiniz taksiye binip gidebilecek bir yol var ama dedim. Israrla yolunu uzatmamak için mi girmediğini sorduğumda kabul etmedi. Planda yazılandan erken vardığımız halde bizi yol kenarında indirdiler.

Güliz Güliz 1.109 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Güliz21 Ağustos

    Tarafıma verilen bilgi de şu: başvurunuz gerekli denetim ve kontrollerin sağlanması için ilgili birimlerimize iletildi. Yaşamış olduğunuz olumsuzluk için özür dileriz. Firmamızla ilgili deneyiminizi ileterek gostermis olduğunuz hassasiyete teşekkür eder, bilgilendirmenizin size daha iyi hizmet verebilmek için kullanılacağını bilmenizi isteriz. Saygılarımızla

  • Kamil Koç Temsilcisi21 Ağustos

    Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler