04 Mayıs 2013

Kamil Koç Yanlış Kesilen Bilet!

Bolu Golyüzü şubesine kızım için bilet almaya gittim vardım 50 kusur yaşlarında bir bayan oturuyor selam verdim cuma günü akşamı İzmirden Bölüya kaçta arabanız var dedim bana akşam 10 ve 11. 30 da araba olduğunu söyledi, ben de kadının yanında kızımı arayarak akşam 10 ve 11. 30 da araba olduğunu söyledim saat akşam üzeri 6 da sınavı olduğu için servise yetişirim dedi ve bende bileti aldım, kadın bana bileti okudu ve okurken de akşam 10 diye okudu bende imzaladım.


Akşam 10 da araba yokmuş kadın bana sabah on arabasına bilet vermiş akşam 10 diye yutturdu bize kızım servise yurdun önünden bineceğini söylemeye gittiğinde biletin saatini öğreniyor bir 55 daha verip bilet aldık ne diyelim.

Osman 75 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Osman15 Temmuz 2013

    kamil ko0ç firmasını bir daha asla tercih etmem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön