Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kamil Koç Yanılttı Bizi

profile
18 Mayıs
1.055

Kamil Koç firmasından 13 Nisan 2023 21.30'da İzmir'den Nevşehir'e 4 kişilik otobüs bileti kişi başı 350 TL aldım. Orta kapı önündeki ilk dört koltukta oturacaktık. Muavin sürekli yiyecek ve içecek ikramlarında bulundu. 10 gün Nevşehir'de kaldıktan sonra dönüş için yine Kamil Koç Firması'ndan yine orta kapı ilk dört koltuk için bilet aldım. Bu sefer kişi başı 450 TL'ye aldık. Başka firmalar 350 TL iken bu fiyat çok yüksekti. Ancak otobüse bindiğimizde şok olduk. 

Bizim oturmak için aldığımız koltuklarda başka insanlar oturuyordu. Bilet numaramız arka koltuk sıralarında kalmıştı. Hem küçük çocuklu hem de yaşlı olarak ailemle çok sıkıntılı bir yolculuk geçirdik. Otobüs araları çok dar ve ayaklarımızı uzatacak yer bile yoktu. 12 saat sürecek bir yolculuktu.

 TV çalışmıyordu ve sadece bir kez ikram yapıldı. Muavinin yaklaşımı çok yetersizdi ve ortalıkta görünmemek için üstün çaba harcadı. Kamil Koç firması beni çok şaşırttı. Sayenizde otobüs yolculuğuna tövbe ettik. Yaşadıklarımızı ne kadar aktarabildim bilmiyorum. Anlatılmaz yaşanır diyorum.

Kamil Koç Logo
18 Mayıs 16:02

Merhaba, Paylaştığınız bilgilere istinaden başvurunuz oluşturuldu. Konuyu inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz. Sağlıklı günler dileriz.

Deniz
02 Haziran 10:41

Merhabalar en kısa süreden kastınız ne acaba. İki hafta geçti. Müşteri memnuniyeti adına yaptığınız bir şey olmadı. Ya da firmanız hakkında o kadar çok şikayet var ki bu süreç size normal. Firmanızın yaşattığı berbat yolculuğu sonrasındaki tutumunu ben hiç yakıştıramadım. Ama görüyorum ki Firmanız kendine bunu yakıştırmış tutumu bu.

Benzer Şikayetler

Kamil Koc Otobüsü İle Urfa Yolculuğum

profile
1 gün önce
229

Herkese selam, Gaziantep'ten Şanlıurfa'ya giden Kamil Koç firmasının, 11.45'te kalkacakken 12.00'ye alınan aracında yolculuk ediyorum. Bursalı olup Bursa'da yaşadığım için Kamil Koç firmasını tercih ettim. 1 numaralı koltuk şoförün arkasındaki koltukta oturuyorum. Kabus gibi terminalden bir türlü çı...

Kamil Koç Otobüsünde Yaşanan Sorunlar

profile
1 hafta önce
76

19/09/2023 04.00 İzmir'den hareketle İstanbul'a varacak olan Kamil Koç otobüsündeyim. Araç çok eski, her yeri sallanıyor, her yerinden ses geliyor. Bu yol nasıl bitecek bilmiyorum, zıplaya zıplaya gidiyoruz. Şoför sigara içiyor. Böyle bir marka gerçekten ilçeler arası dolmuşa çevirmişler.

Kamil Koç Marmaris Otobüsünde Yaşadığım Sorun

profile
1 hafta önce
101

16.09.2023 12:30 Marmaris seferli otobüse binmeden önce belirttim Konya tıp Fakültesi Hastanesi önünde ineceğimi muavine belirttim tamam dedi. Otobüsün arkasında oturan şahıs kimse şoför ya da otobüsün sahibi ben indiremem otur yerine diye külhanbeylik ve artışlık yaptı. Sürekli izinlerimde indiğim ...

1

Kamil Koç Tekli Koltuk Yalanı!

profile
2 hafta önce
131

9 Eylül 23:59 seferinde en arka tekli koltuğu (38) satın aldım. Otobüs geldiğinde yerimde bir kişi oturuyordu ve kalkmasını rica ettim. Kalkıp gittiği yer ise hemen yanım oldu. En arka sıra birleşik şekilde 4 koltuk olduğu için hepsini satmışlar. Ben rahat yolculuk yapmak için tekli koltuk alıyorum...

1

Kamil Koç İzmir Otogarında Bavul Mağduriyeti

profile
2 hafta önce
35

Bavullara sahip çıkılmıyor. Yani bu firma hem bavullara fıs vermiyor hem de bavul kaybolduğunda bagaj fişiniz olmadığı için hak iddia edemezsiniz diyor sorarım size şimdi buradaki amaç nedir? İzmir otogarından onlarca bavul alınmış şirket buna önlem almıyor, yolcularını mağdur ediyor. Bizzat yakın a...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kamil Koç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz