Kamil Koç Web'de Beyan Edilen Yolculuk Süresi Hatalı

Volkan Volkan21 Mart 2018 14:12

Kamil Koç firmasından 16 Mart 2018 tarihinde İstanbul -Denizli'ye otobüs bileti aldım. 23:30 kalkışlı otobüs web sitesinde 10 saat olarak belirtmesine rağmen yolculuk 14 saat sürdü. Esenler otogardan itibaren izlenimlerim Kamil Koç otogar bürosu kötü, otobüs de servis ve ikramlar hem var hem yok. Yok desek yeridir. Otobüs havasız ve ekranlar çalışmıyor wi-fi şifresi verilmedi vs vs. Kamil Koç Susurluk tesislerine gelince WC ücretli. Bu kadar bilet ücreti verip bir de WC ücreti ödemek müşteri memnuniyeti olsa gerek. Sonuç olarak iş görüşmeme geç gittim yaklaşık 4 saatlik bir zaman kaybım oldu verilen hizmet vasatın altında. Emeği geçenleri tebrik ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kamil Koç Logo Kamil Koç 22 Mart 2018 11:14

Merhaba Volkan Bey, KK-1807 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Kamil Koç Logo Kamil Koç 21 Mart 2018 15:13

Merhaba Volkan Bey, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-1807 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler