22 Mart 2013

Kamil Koç Uzun Yolculukta Mola Verilmedi!

Ankara-Çanakkale 15. 00-01-00 seferinde uzun süreli mola verilmediğini az önce görevli arkadaştan öğrendim. Bursa ve Eskişehir'de 10'ar dakikalık molalarda hem tuvalet hem yemek ihtiyacımızı nasıl giderebiliriz? Gerçekten anlamış değilim. 10 saatlik yolculukta yemek molası verilmemesi hangi mantığa uygundur? Gece seferlerinde yarım saatlik mola verilirken gündüz seferlerinde verilmemesinin nedeni nedir?


10 saatlik yolculukta insanları aç bırakarak (muavin dahil) nasıl bir hizmet sağlanıyor? Yolculuğum kabusa döndü açıkçası. İlk defa gündüz yolculuk yaptığım için böyle bir durumla karşı karşıya kaldım. Kamil Koç gibi sükseli bir firmanın yolcularını düşünmüyor olması hiç hoş değil.

Melike 100 Okunma

Cevaplar

  • Melike23 Temmuz 2013

    Mantıklı bir açıklama yapılmamış, yölendirmelerle şikayet geçiştirilmiştir.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön